Kosmetika se kterou pracujeme

Home / Úvod / Obchody a služby / Salon Matis Paris / Kosmetika se kterou pracujeme

Matis Paris

je francouzskou mezinárodně uznávanou kosmetickou značkou, která působí ve světě kosmetiky už více než 75 let. Matis Paris se řadí mezi profesionály v oblasti salonní péče. Díky jedinečným přípravkům na přírodní bázi, speciálnímu protokolu, technikám a metodám kosmetických ošetření udává značka vysoký salonní standard po celém světě. Jednou z hlavních hodnot značky je neustálá komunikace s klienty. Specialisté z laboratoří Matis Paris vyvíjejí exkluzivní služby a pravidelně zdokonalují aktivní ingredience. Neustále se snaží propojovat to nejlepší z vědy a přírody.

Dnes nabízí Matis Paris 12 linií zaměřených na řešení nedostatků jakéhokoliv typu pokožky. Přípravky si u nás můžete dopřát, jak při salonní péči, tak i pro domácí použití.

Payot Paris

vznikla díky vizi mimořádné ženy Nadi Payot. V roce 1913 se jako první žena své generace stala lékařkou a záhy se rozhodla vložit svůj um a odborné lékařské znalosti do služeb ženské krásy.

Inspirovala ji baletní hvězda Anna Pavlov a její taneční choreografie. V roce 1920 vytvořila proslulou techniku modelace obličeje pomocí 42 pohybů, která do dnešních dnů zůstává vizitkou veškeré profesionální péče firmy Payot. Modelace pomocí 42 pohybů, tahů, představuje péči o pleť s terapeutickým účinkem. Dochází při ní k aktivaci vnitřního cévního systému, dýchacího systému, kožní tkáně, svalové tkáně a lymfatického systému.

Všechny produkty značky Payot jsou vyráběny ve vlastní laboratoři v centru Francie. Mezi odbornou veřejností je Payot považován za dermokosmetiku, tj. kosmetiku s velmi významnými léčebnými účinky.

3LAB

je americká značka luxusní pěstící péče založená v roce 2003 Davidem a Ericou Chungovými. Celá linie byla vytvořena týmem dvou chemiků a jedním dermatologem s více než 60 letou zkušeností v oblasti kosmetického průmyslu. Cílem 3LAB není pouze se starat o pleť, ale zdokonalovat ji. 3LAB využívá nejvyšší stupeň rostlinných složek a pokročilé „state of the art“ vědecké technologie bojující proti přírodním silám a zubu času. Unikátní vědecké postupy umožňují distribuci antioxidačních a jiných složek do pleti v nejvyšším procentuálním množství v průmyslu.

Mezi jejich převratné složky patří Nano- Claire GY tm ,který revitalizuje pleť a je to vědecký pramen mládí a kmenové buňky švýcarského jablka Malus Domestica, které oddalují znaky chronologického stárnutí buněk. 3LAB je náhradní hormonální terapie pro Vaši pleť.

Orly

„made in LA“ je přírodní nehtová kosmetika bez toxických látek, formaldehydu atd.., naopak je přímo nabitá vitamíny pro výživu nehtů a nehtové kůžičky. Její zakladatel, Jeff Pink, ji pojmenoval po své manželce. Specialisté z firmy Orly vymysleli v 70. letech francouzskou manikúru. Orly přináší nejnovější trendy v technologiích, barvách a texturách.

Jeff Pink dal vzniknout konceptu nehtové péče pro domácí i profesionální použití. V neposlední řadě stojí i koncept welness pedikúry Orly. Kromě stále barevné škály přichází tým expertů se žhavými v odstínech a texturách. Barvy jsou základem všeho. Jsou srdcem a duší nehtové kosmetiky Orly.

Pupa Milano

se objevila na trhu před více než 30 lety. Stala se signifikantním znakem toho, čemu říkáme „made in Italy“. Její produktová škála zahrnuje make up, péči o pleť a tělo, parfémy.

Hlavním rukopisem značky se staly Make up kity, které dokonale představují myšlenku toho, jak spojit barvu, make up , módu a magii. Technologové a vizážisté Pupa spoluvytvářejí trendy v oblasti líčení. Nabízí inovativní, módní, vysoce kvalitní kosmetiku za rozumnou cenu. Pupa reprezentuje ženy a sen o kráse dokáže nabídnout každé z nich.

Mavex

výrobce švýcarské pedikúry, prodává a vyrábí přírodní kosmetiku, která obsahuje léčivé byliny a rostliny ze švýcarských Alp. Veškeré rostliny jsou pěstovány v přísně ekologickém stylu zemědělství a vybírány a zpracovávány ručně.

Dlouholeté zkušenosti v oblasti péče o nohy, spolu se spoluprácí s vysokými školami a výzkumnými centry, umožnily firmě vytvořit unikátní ošetření nohou pod názvem Calluspeeling. Toto ošetření se provádí pomocí specifických produktů, které mají vysoce efektivní účinky.

Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány a neobsahují parabeny, formaldehyd, parafín apod. Absence chemických přísad z nich dělá produkty vhodné i pro velmi senzitivní klienty. Pronikají hluboko do kůže a jejich parfemace vždy poskytne hluboký smyslový zážitek.

Neyes Brows

produktová řada, která tvoří revoluci v úpravě obočí. At ́už je typ a růst Vašeho obočí jakýkoliv, tenké nebo silné, světlé nebo tmavé- profesionální ošetření Neyes obočí dokonale sladí. Dokonale stylizované obočí totiž upoutá. Je velmi důležitou součástí sofistikovaného vzhledu, omlazuje tvář, dodává oku jiskru a svěží vzhled.

Galimard

je značka unikátních francouzských niche parfémů inspirovaná krajinou Provence, francouzskou elegancí a tradicemi nejstaršího parfemářského domu ve Francii.

V současné době je Galimard jedním z mála výrobců parfémů na světě, který vyrábí vůně ve své manufaktuře s velkým podílem ruční práce a originální vůně míchají  vlastní odborníci, tzv. „NOSI“. Těchto odborníků je pouze několik na světě, studují 3 roky a teprve po 7 letech praxe se stávají odborníky a jsou schopni rozeznat až 2 000 vůní.

Zkušenosti a tradiční metody nejstarší francouzské a světové parfumerie Galimard zaručují jedinečnou kvalitu parfémů, uměleckou kompozici a vysoce kvalitní ingredience založené na přírodní bázi, které jsou z převážné části získávány z rostlin a dřevin pěstovaných v unikátním podnebí Grasse.

Lycon

představuje světový standard epilace. Vosky Lycon jsou velmi výkonné, šetrné a vyrobeny z těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí. Základ tvoří směs speciální pryskyřic, včelího vosku a aromatických olejů, obohacen je o aloe vera, azulen, heřmánek, levanduli či růži, takže je vhodný i pro citlivou pokožku.

Krémové vosky LYCON jsou speciálně vyvinuty pro epilaci citlivých oblastí jako obličej, podpaží a třísla. Poradí si s jakýmkoliv typem chloupků a jsou skvělé na epilaci brazilskou. 

Vítěz v kategorii epilačních přípravků na British Beauty Awards 2018, 2015 a 2014!