NÁKUPNÍ CENTRUM A PARKHAUS MARIÁNSKÁ TO JE:

 

Adresa:

Pražská tř. 1, 370 04 České Budějovice

Otevírací doba:

Denně od 8:00 do 20:00

Kontakty:

E-mail: info@marianska.org tel.:+420 725 719 726

160

parkovacích míst na monitorovaném parkovišti, 1. hodina ZDARMA

 

55

luxusních, kompletně vybavených apartmánů pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem

5

minut od od hlavního náměstí Přemysla Otakara II.

Obchody, služby, parkování, ubytování – vše na jednom místě

Tři patra této stavby jsou koncipována jako prostor, kde návštěvníci komfortně zaparkují, nakoupí si a pohodlně zařídí i pochůzky v centru města. Budova navazuje na již stávající Residenci Mariánskou poskytující vysoký standard bydlení. Vzniknul tak ucelený komplex nákupní centrum MARIÁNSKÁ.

Přízemí nové stavby je věnováno obchodní části. Hlavní plochu tvoří supermarket Billatabák Valmont, prodejna Pepco, prodejna vltavínových šperků a Cara Plasma, která se specializuje na odběr krevní plazmy. Novinkou je umístění mlékomatu a masomatu z Naší Farmy.

1.patro, 2. patro a střecha budovy jsou koncipovány jako parkovací dům, který obyvatelům a návštěvníkům Českých Budějovic poskytuje 160 parkovacích míst. Zde je možné krátkodobé parkování nebo dlouhodobé parkování.

Nákupní centrum a parkhaus Mariánská je situováno ve dvoře bývalých Mariánských kasáren. Vstup je z ulice Pražská třída a Husova třída. Objekt je průchozí v podobě pasáže, která propojuje Pražskou třídu s ulicí Jaroslava Haška. Vjezd na parkoviště je z ulice Jaroslava Haška. Historicky v těchto místech byl dvůr využívaný vojáky, kteří sloužili v bývalých Mariánských kasárnách. Původní kasárny byly postaveny v roce 1844. Armáda v rámci snižování stavu v roce 1990 kasárny opustila a objekt předala městu.  Díky soukromému investorovi byla v roce 2015 dokončena rekonstrukce objektu bývalých Mariánských kasáren, který dnes slouží jako hotel a komerční prostory. Více o historií Mariánských kasáren…

Residence hotels

55 LUXUSNÍCH, KOMPLETNĚ VYBAVENÝCH APARTMÁNŮ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH – TO JE RESIDENCE MARIÁNSKÁ.

Hotelová síť Residence Hotels se rozrostla o jednu z největších residencí v Českých Budějovicích, o Residence Mariánská. Ubytujte se na noc nebo několik let. Krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kompletně vybavených apartmánů za cenu hotelového pokoje s parkováním přímo v objektu. Citlivě rekonstruovaný multifunkční komplex v historickém centru je ideální pro rodinné i pracovní pobyty.