Náš tým

Mgr. Iva Tichá

POSTARÁ SE O VAŠI PLEŤ, LÍČENÍ, JEJÍ SPECIALITOU JE DOKONALÉOBOČÍ

Majitelka Matis Paris Beauty Institutu v Českých Budějovicích. Provádí kosmetiku, vizážistiku a je také Neyes Brow a Lash Botox stylistkou. Kromě provozu svého salonu se věnuje marketingovým školením pro majitele dalších kosmetických salonů. Je jedinou autorizovanou osobou profesní rekvalifikace v oboru na jihu Čech. V oboru kosmetiky se pohybuje již 20 let. Vedle Viktorky a Larinky je Institut jejím třetím dítětem.

MICHAELA BALEJOVÁ

POSTARÁ SE O VAŠI PLEŤ, DOKONALÉ LÍČENÍ

Kosmetička, Neyes Brow a Lash Botox stylistka. Míša je služebně nejstarší člen týmu a v době nepřítomnosti majitelky je její zástupkyní. V Matis Paris pracuje 8 let a je jedním ze stavebních pilířů salonu. Je výborným znalcem celého sortimentu výrobků a je pro ni výzvou sestavit Vám plán ošetření na míru.

DENISA ZIMMELOVÁ

POSTARÁ SE O VAŠI PLEŤ, RUCE, NOHY I NEHTÍKY

Kosmetička, manikérka, pedikérka, Lash Botox stylistka. Vystudovala kosmetickou školu a otevřela si v Písku svůj salon. Po mateřské dovolené se přestěhovala do Českých Budějovic. Absolvovala několik profesních rekvalifikací. A nyní se vrátila ke svému oboru, který je i jejím velkým koníčkem. Její specialitou jsou masáže různého typu.

NIKOLA CHURANOVÁ

POSTARÁ SE O VAŠI PLEŤ, RUCE, NOHY I NEHTÍKY

Kosmetička, manikérka, pedikérka a Lash Botox stylistka. Nikča je nejmladší člen týmu a přesto je odborníkem na všechny druhy pedikúry. Ráda si hraje s barevnými kombinacemi, ozdobami nehtů a zajímá se o nejnovější trendy. Baví jí líčení všeho druhu.

VERONIKA IŠA

POSTARÁ SE O VAŠI PLEŤ I NEHTÍKY

Kosmetička, manikérka, pedikérka, Neyes Brow stylistka. Verunka má desetiletou zkušenost s prací kosmetičky. Manikúře a pedikúře se intenzivně věnuje tři roky. Pracuje zde od samého začátku. Momentálně se stará o dvě ratolesti.