Pronájmy residenčních bytů

Home / Pronájmy / Pronájmy residenčních bytů

  • Residence Mariánská České Budějovice
  • Residence Mariánská České Budějovice
  • Residence Mariánská České Budějovice
  • Residence Mariánská České Budějovice
  • Residence Mariánská České Budějovice

Residence Mariánská nabízí luxusní a stylové ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech, které svým komfortem předčí očekávání čtyřhvězdičkového zařízení. Všechny apartmány vytvořené s důrazem na originalitu a modernost interiérů nabízejí velké ploché SMART LED televizory, koupelny obložené přírodním kamenem, s prostornou vanou a televizí, kuchyňské vestavěné spotřebiče včetně kvalitního nádobí a kvalitní a rychlé bezdrátové připojení k internetu.

Svou polohou nabízí hostům rychlou a pohodlnou dostupnost centra Českých Budějovic s významnými správními a nákupními středisky i oblíbenými památkami. V blízkém okolí Residence se nacházejí i nejrůznější sportovní zařízení, včetně cyklostezky, plaveckého stadionu a dalších míst ke sportovnímu vyžití.

Dlouhodobé pronájmy v Českých Budejovicích jsou vhodné pro jedince trávící ve městě 2 měsíce a déle, pronájem bytu se jim nevyplatí nebo si chtějí ušetřit starosti s tím spojené. Služeb dlouhodobějšího ubytování využívají firmy pro své zaměstnance a kolegy, ale i soukromé osoby.

Apartmány jsou vhodné pro jednu až čtyři osoby v kategoriích Studio, Dvoulůžkový apartmán a Čtyřlůžkový apartmán. Pro zpracování cenové nabídky Vašeho ubytování se obraťte na uvedený kontakt.

Po nákladné a citlivé rekonstrukci Mariánské kasárny, ve které sloužili např. spisovatelé Fráňa Šrámek, Jaroslav Hašek nebo první český prezident Václav Havel, nabízí Residence Mariánská svým hostům se zájmem o dlouhodobé ubytování, 14 nových plně vybavených apartmánů ve třech různých kategoriích, které se nacházejí v prvním a ve druhém patře východního křídla budovy. V budově se nachází prostorný výtah, který zajišťuje pohodlnou a bezbariérovou dostupnost všech apartmánů. Residence také nabízí možnost parkování ve třech patrech parkovacích stání v novém obchodním centru přímo v areálu objektu. Ke každému pronájmu můžeme zajistit úklidové služby prováděné vlastními zaměstnanci.

Více na tel. +420 770 160 873, nebo emailu info@residence-hotels.com 

Kontaktní formulář